ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

KONYA GALİPOĞLU HİDROMAS A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Konya Galipoğlu Hidromas A.Ş. işyerimizde üyelerimiz ile tezgahları başında bir araya gelerek güncel konular üzerine bilgi paylaşımında bulundu.
DEVAMINI OKU

MERCEDES BENZ TÜRK A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Mercedes Benz Türk A.Ş. işletmemizde üyelerimiz ile tezgahları başında bir araya gelerek yakın tarihlerde başlayacak Mess Grup Toplu İş Sözleşmesi ve güncel konular üzerine bilgi paylaşımında bulundu.
DEVAMINI OKU

ANADOLU BÖLGESİ GENİŞLETİLMİŞ TEMSİLCİLER MECLİSİ

Şubemize bağlı Aksaray, Niğde ve Konya bölgelerinde bulunan işyerlerimizde görevli kurul üyelerimiz, işyeri temsilcilerimiz ve sosyal medya ekibimiz ile birlikte Anadolu Bölgesi Genişletilmiş Temsilciler Meclisi toplantımızı gerçekleştirdik.
DEVAMINI OKU

GENİŞLETİLMİŞ TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISI

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, icra kurul üyelerimiz ile birlikte işyeri Temsilciler Meclisi toplantımızı şubemizde gerçekleştirdik. Toplantı da şubemize bağlı işyerlerimiz, Mess Grup Toplu İş Sözleşmesi, Pandemi süreci ve genel konular hakkında bilgilendirme yaparak karşılıklı istişare edildi.
DEVAMINI OKU

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal Akgün, ‘‘Sosyal Güvenlik Haftası’’ kapsamında Şubemize ziyarette bulundu. Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir iş hayatı, istihdam ve üretim konuları hakkında sohbet etti.
DEVAMINI OKU

İL JANDARMA ALAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET

Türk-İş Aksaray İl Temsilcisi, Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Aksaray İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Halil Murat Bilgiç’e Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte ziyaretinde bulunduk. 
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak 2 Nolu Özmel Apartmanı No:4/3 Kat:1 68100 AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI