ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

Bizden Haberler`in Son Sayısı Yayında

Şubemiz ve faaliyetleri hakkındaki en güncel bilgileri içeren Bizden Haberler gazetemizin son sayısı çıktı okumak için tıklayın.
DEVAMINI OKU

TOPLU FİDAN DİKİMİ

18 Mart Çanakkale Zaferi anısına Şubemize bağlı Mercedes Benz Türk A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimizle birlikte 13 Mart Çarşamba günü Aksaray Orman İşletme İl Müdürlüğü katkıları ile Toplu Fidan Dikimi gerçekleştirdik.
DEVAMINI OKU

KAPADOKYA GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, 68 Haber İnternet Radyosu ve Kapadokya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Basının olmazsa olmaz olduğunu belirten Sendika Başkanımız Muhterem Taşdemir yayın hayatlarında başarılar dileyerek kendilerini tebrik etti.
DEVAMINI OKU

İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANTISI

Aksaray Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına; Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir Çarşamba günü TÜRK-İŞ Aksaray İl Temsilciliği olarak katılım sağladı.
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZİ EĞİTİM İÇİN YOLCU ETTİK ...

Türk Metal - MESS Ortak Eğitim projesi kapsamında 03 - 06 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan eğitim seminerine üyelerimiz Şube Başkanımız Muhterem TAŞDEMİR tarafından yolcu edildi .
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZİ EĞİTİM SEMİNERİNE UĞURLADIK

Türk Metal - Mess Ortak Eğitim projesi kapsamında 02 - 05 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan eğitim seminerine üyelerimizi Şube Başkanımız Muhterem TAŞDEMİR bilgilendirme toplantısının ardından tarafından yolcu etti.
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak No:4 2'Nolu Özmel Apartmanı AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI