ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

Bizden Haberler`in Son Sayısı Yayında

Şubemiz ve faaliyetleri hakkındaki en güncel bilgileri içeren Bizden Haberler gazetemizin son sayısı çıktı okumak için tıklayın.
DEVAMINI OKU

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İFTAR PROGRAMI KATILIM

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir Aksaray, İl Emniyet Müdürlüğümüzün Geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar programına Şube Mali Sekreterimiz Yalçın Güzel ile birlikte katıldı .
DEVAMINI OKU

DİTAŞ A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ VE ÜYELERLE BİRLİKTE İFTAR

Şubemize bağlı Niğde Ditaş A.Ş. işyerimizi ziyarette bulunan Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, IK Md. Nazlı Gülhan Atay ile birlikte çalışan üyelerimizle bir araya gelerek iftar yemeğine eşlik ettiler.
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

Şubemize bağlı Mercedes Benz Türk A.Ş. Kamyon Deneme Test Merkezi Bölümü çalışanı üyelerimiz şubemize ziyarette bulundular. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.
DEVAMINI OKU

GENİŞLETİLMİŞ TEMSİLCİLER TOPLANTISI

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Genişletilmiş Temsilciler Meclisimizi 1 Mayıs dayanışma günü için Aksaray Kent Meydanında düzenleyeceğimiz program üzerine değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Taşdemir, Yönetim kurulu üyelerimiz ve işyeri sendika temsilcilerimizle görev alacaklar ve yapılması gerekenleri aktardı.
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

Şubemize bağlı Polytec A.Ş. de çalışan üyelerimiz şubemize ziyarette bulunmuşlardır . Ziyarette şube başkanımız Muhterem Taşdemir ile karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan üyelerimize teşekkür ederiz .
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak No:4 2'Nolu Özmel Apartmanı AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI