ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

SGK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ŞUBEMİZE ZİYARET

Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal Akgün, ‘‘Sosyal Güvenlik Haftası’’ kapsamında Şubemize ziyarette bulundu. Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir iş hayatı, istihdam ve üretim konuları hakkında sohbet etti.
DEVAMINI OKU

İL JANDARMA ALAY KOMUTANLIĞINA ZİYARET

Türk-İş Aksaray İl Temsilcisi, Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Aksaray İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Halil Murat Bilgiç’e Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte ziyaretinde bulunduk. 
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZİ EĞİTİM İÇİN YOLCU ETTİK

Genel Merkezimiz tarafından 11 - 15 Ocak 2021 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Sosyal Rehabilite Programına şubemize bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimiz eş ve çocukları ile birlikte yolcu ettik.
DEVAMINI OKU

GENİŞLETİLMİŞ TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISI

2021 yılı Şube Kurul Üyelerimiz ve Temsilciler Meclisi ilk toplantımızı şubemizde gerçekleştirdik. Toplantıda şubemize bağlı işyerlerimiz, pandemi süreci ve genel konular hakkında bilgilendirme yaparak 2021 yılı için değerlendirmelerde bulunuldu.
DEVAMINI OKU

GENİŞLETİLMİŞ TEMSİLCİLER MECLİSİ

2020 yılsonu Şube Kurul Üyelerimiz ve Temsilciler Meclisi toplantımızı şubemizde gerçekleştirdik. Toplantıda şubemize bağlı işyerlerimiz, pandemi süreci ve genel konular hakkında bilgilendirme yaparak karşılıklı istişarede bulunduk. Bu vesile ile 2021 yılının tüm çalışanlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir yıl olmasını dileriz.
DEVAMINI OKU

NİĞDE DİTAŞ A.Ş. 2020 ÖDÜL TÖRENİ

Şubemize bağlı Niğde Ditaş A.Ş. de çalışan üyelerimize yönelik 2020 yılı için 10 ve 15 yıllık Kıdem Ödülleri, Hata Bulma Ödülleri ve Öneri Ödülleri töreni İşletme Genel Müdürü Osman Sever, Üretim Teknik Direktörü Tezay Kartal, İnsan Kaynakları Müdürü Sibel Öztürk ve Şube Eğitim Sekreterimiz, İşyeri Baştemsilcimiz Musa Alaş ve üyelerimizin katılımı ile sahiplerini buldu.
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak 2 Nolu Özmel Apartmanı No:4/3 Kat:1 68100 AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI