YAYINLAR - TÜRK METAL DERGİSİ

Ocak - Şubat - Mart 2019

Türk Metal’in 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla her yıl Ankara’da düzenlediği “Kadın İşçiler Büyük Kurultayı”nın 24’üncüsü yine muhteşemdi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bini aşkın kadın emekçinin yanı sıra, 19 ülkeden 100’e yakın konuğun da katıldığı kurultayda bir kez daha haykırıldı; “Biriz, eşitiz…” Genel Başkan Pevrul Kavlak’ın coşku dolu konuşması ve 24. Kadın İşçiler Büyük Kurultayı’na ilişkin ayrıntılar dergimizde.

Bütün metal emekçileri için adeta bir çatı örgüt görevi üstlenen Türk Metal, 55.yılını geride bıraktı. Dile kolay; sabırla, kararlılıkla ve alınteriyle yoğrulmuş 55 yıllık emek mücadelesi… Türk Metal, 55.Yıldönümünü, Ankara’da biraraya getirdiği işyeri temsilcileriyle de kutladı. Ankara’daki temsilciler toplantısıyla, Genel Başkan Kavlak’ın bu toplantılarda müjdesini verdiği “Emek Kart”la ilgili geniş haberimizi, sayfalarımızda bulacaksınız.

Türk Metal Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın Fransa ziyaretinin yanı sıra, Türk Metal’den haberler, makaleler, röportajlar, hukuk ve dünya emek gündemi köşeleriyle, dergimiz yine dopdolu.

HEMEN OKU!

ÖNCEKİ SAYILAR